KOVOVÉ PLOTY

 

Máte v plánu oplotit svůj pozemek? Právě jste dostavěli nový rodinný dům nebo se chystáte do rekonstrukce stávajícího plotu? V tom případě jste na správném místě. Váš stávající plot můžete nahradit plotem kovovým, který splní veškerá vaše přání a požadavky na kvalitní plot. Nejenže se jedná o krásně vypadající ploty, ale rovněž se jedná o dostatečnou ochranu vaši nemovitosti. Kovové ploty dodávané naši firmou jsou moderní, kvalitně zpracované, bezúdržbové a s veškerým příslušenstvím jako jsou plotové brány, pohony bran a ostatní prvky. Pokud chcete kvalitní kovový plot, neváhejte ani minutu a kontaktujte nás.

 

PREMIUM

Kovové ploty řady PREMIUM jsou navržené a vyrobené tak, aby uspokojily i náročného zákazníka. Krásné a velmi kvalitně zpracované ploty řady PREMIUM zajistí dlouhodobou spolehlivost, vysoká odolnost proti korozi a bezpečnost při užívání.

 

Zobrazit řadu PREMIUM   

Zobrazit fotogalerií plotů PREMIUM 

 

EKOLINE 

Jedná se o ekonomickou řadu plotů vhodných jak pro oplocení rodinných domů tak i pro oplocení veřejných objektů. Pro výrobu plotových prvků jsou použite žárově zinkované ocelové profily odolné vůči vlivům z okolního prostředí.

 

 

Zobrazit řadu EKOLINE

Zobrazit fotogalerií plotů EKOLINE

 

 

TREND

Kovové ploty řady TREND jsou navržené a vyrobené tak, aby korespondovali se součásným moderním stylem staveb. Oplocení je vyrobeno z dutých ocelových čtyřhranných profilů. Moderní vzhled a minimální nároky na údržbu plotu.

 

Zobrazit řadu TREND  

Zobrazit fotogalerií plotů TREND

 

 

BRILIANT 

Kovové ploty řady BRILIANT vyníkají dobrou dostupností díky nízké pořizovací ceně a záruce až 10 let. Ploty v této řadě jsou vhodné jak k oplocení rodinných domů tak i pro oplocení parků a veřejných budov. 

 

Zobrazit řadu BRILIANT

Zobrazit fotogalerií plotů BRILIANT

 

 

INDUSTRIAL 

Kovové ploty řady INDUSTRIAL se používají hlavně pro oplocení administrativních budov, firemních sídel a průmyslových areálů. Kovové ploty této řady díky kvalitní povchové úpravě velice dobře odolávájí mechanickému poškození.

 

Zobrazit řadu INDUSTRIAL

Zobrazit fotogalerií plotů INDUSTRIAL

Partneři: Kvalitní plovoucí podlahy od DVFLOOR.cz
Vytvořilo webové studio: Karokan.cz