Sloupky na plot

 

Jsme tradiční česká firma zabývající se výrobou a dodávkou bezúdržbových plotů pro rodinné  a  bytové domy, občanskou vybavenost i administrativní a firemní areály.  Prostřednictvím našich spolupracujících montážních firem zajišťujeme dodávku a montáže ve většině regiónů České republiky. Naše bezúdržbové kovové ploty dodáváme v pěti produktových řadách jako ucelený systém oplocení včetně plotových polí, křídlových a posuvných bran, branek, otočí na popelnice, elektropohonů, sloupků na plot i bezpečnostních prvků. Naším tradičním materiálem je především kov, ale zabýváme se také dodávkami plotů s  plastovými a příp. i dřevěnými výplněmi. Oplocení dodáváme na míru  podle individuálních přání a požadavků našich klientů.

Na přání vyrábíme a dodáváme také jednotlivé díly oplocení jako jsou i sloupky na plot. Kvalitní sloupky na plot jsou nejdůležitější částí oplocení a definují pevnost a kvalitu celého plotu. Sloupky jsou vyrobeny z jaklových profilů čtvercového průřezu  rozměrů 60 a 80 mm pro plotová pole a rozměrů 120 a150 mm pro branky a brány. Pro oplocení průmyslových objeků a skladů jsou vhodné především sloupky se zahnutým koncem pro instalaci oplocení s převisem a ostnatým či žiletkovým drátem, které se velmi těžko překonává. Uchycení sloupků je možné dvěma způsoby a to prostým zabetonováním nebo prostřednictvím kotevních šroubů na chem. maltu  do vyvrtaných otvorů u předem vybetonovaných patek. 
 

Ptáte se proč si zvolit právě naše oplocení či jednotlivé sloupky na plot? S námi volíte ověřený systém oplocení léta využívaný u rodinných domků, , obytné zástavby, administrativních a historických areálů i průmyslových objektů. U našich plotů garantujeme naprostou bezúdržbovost, špičkovou povrchovou ochranu a životnost až desítky let. U nás získáte oplocení prestižního vzhledu se snadnou montáží, spolehlivým provozem a vysokou bezpečností splňující veškeré české i evropské normy.

Partneři: Kvalitní plovoucí podlahy od DVFLOOR.cz
Vytvořilo webové studio: Karokan.cz