Konstrukce

Konstrukční provedení Premium, Ekoline a Trend se liší použitím různých ocelových profilů. Níže uvádíme detaily z konstrukčního provedení.

Premium

Plotové výplně jsou vyrobeny z plných, za tepla válcovaných ocelových profilů. Vodorovná B-lišta o průřezu 30 x 8 mm a svislá tyč o průřezu 12 x 12 mm dodávají plotu excelentní a historizující vzhled.

Systém žárového zinkování ponorem do lázně roztaveného zinku zajišťuje dokonalé pokovení kovové konstrukce.

 

Ekoline

Plotové výplně jsou vyrobeny z dutých ocelových profilů. Vodorovný profil čtvercového průřezu 25 x 25 mm a svislý profil kruhového průřezu o průměru 16 mm dodávají plotu čistý a nadčasový vzhled.  Při stejných designech se použitím lehkých profilů podařilo snížit výslednou cenu výrobků. 

Systém žárového zinkování ponorem do lázně roztaveného zinku zajišťuje dokonalé pokovení vnějších i vnitřních ploch kovové konstrukce. Korozní odolnost je plně srovnatelná s výrobky z plných profilů.

 

Trend

Plotové výplně plotů řady Trend jsou vyrobeny z dutých ocelových profilů. Vodorovný profil čtvercového průřezu 30 x 30 mm a svislý profil čtvercového průřezu 15 x 15 mm dodávají plotu moderní a nadčasový vzhled.

Systém žárového zinkování ponorem do lázně roztaveného zinku zajišťuje dokonalé pokovení vnějších i vnitřních ploch kovové konstrukce. Korozní odolnost je tak srovnatelná s výrobky z plných profilů.